vejleeet třídenní

5. června 2008 v 18:43 | kláruš-adminka
táákže jsem byla úúlpně na suprovém vejlětěěě od28. 5. - 30. 5. jsem byla v Kateřinicích (u Vsetína) v Dětském bezbariérovém centru Březiny bylo to tam úúpe suprové..a jakmile budu mít fotky, tk je sem samozřejmě dám :-D. Na výletě jsme si museli psát deník, tk tady máte všecičko z mého deníku ;-)
Březiny - Klára Tomešová
Středa -18:15 hod.
Přestupy byly pro mne poněkud zvláštní, páč jsme nasedli do blbýho vlaku a napostlední chvíli jsme vystupovali. A jak jsme vystupovali, tk se mi mezi dveřma sekl bágl a já jsem ho musela vyndávat. Bylo to hrozné, prtz sem si myslela že ten vlak se mnou ujede. Ale naštěstí jsme potom rychle nastoupili do správného vlaku a pak to bylo všecko v pohodě :-). Dojeli jsme tam akorát na oběd a jak jsme poobědvali, tak jsme si řekli co kde je, co budeme dneska dělat a potom jsme měli polední klid kdy jsme se ubytovali a vybalili. Pak jsme hráli různé hry...teď se zrovna snažíme naskládat 9 deseticetimetrových hřebíků na sebe, tk aby nespadli ( :'-( aachjoo toe těžkýý). Máme i svá určitá pravidla. Pravidlo č. 4 - Mluvíme slušně... ae to nám moc nešlo, tk sme si ty neslušná slova nahradili slovy neutrálními...např. de***= cement, v*l=vápno...atd. ae občas nám nějaké to slovíčko ujelo a kdo řekl nějaké sposté slovo, tk musel dělat 5 kliků...( já sem měla namále...ae protože jsme byli ve vlaku, tk sem ty kliky dělat nemusela :-))
Čtvrtek - 18:00
dnes jsme pracovali celý den ve skupinkách. Já sem byla ve skupině bílých. Se mnou byl ve skupině Martin Halámek, Denisa Chloupková, Jirka Hutter, Ivet Slačíková a Kája Strmiska.. Soutěžili jsme nejen v logických úkolech, ale taky v úkolech na fyzickou zdatnost...to byla hra " Tour de golf", která se mi mooc líbíla :-). V Tour de golf jsme skončili 2., což je úspěch páč jsme vyrazili jako poslední tj. třetí. Ovšem celkově jsme byli vynikající, páč jsme byli ti nejlepší ( byli jsme 1.) Ve 14:00 jsme šli raftovat. To jsme se rozdělili na 2 skupiny: Oxford a Cambridge. Já jsem byla Cambridge, která prohrála. Potom kdo chtěl jít do voody,tk se mohl jít vykoupat. Já sem nešla, protože jak jsme soutěžili, tk jak jsem nastupovala v rychlosti do raftu, tk jsem se vyklopila do vody :-D.
Pátek - 12:30
den odjezdu. Ještě jsme si zahráli pár her, byli jsme na lanech...pak jsme měli další teamovku, naobědvali se, sbalili věci a šli na aoutobus a huráá dom...:-)
táák a to je konéééc :-)
PS: Doufám že se vám můj deník líbíl =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama